€ 10,50/h brutto + dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 06:02

Restauracja włoska z Berlina poszukuje kierowcy kat.B bez znajomości języka na stanowisko dostawcy pizzy. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy rozwożeniu zamówień do klientów.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat.B

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie rozwożenie dań gotowych – głównie pizzy do klientów
  • pracownik będzie odbierał opłatę, wydawał resztę, paragon

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • gotowość do nauki podstawowym zwrotów niemieckich i chęć uczenia się języka
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim komunikatywnie
  • zaangażowanie, niezawodność, pracowitość

Zapewniamy:

  • auto służbowe, do dyspozycji jest skoda citigo
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz do 22 grudnia 2018 i z opcją przedłużenia po Nowym Roku
  • dodatkowo napiwki i prowizje za udane dostawy
  • pracę od zaraz w oparciu o niemiecką umowę
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca grudnia 2018. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy praca dostawca pizzy, Berlin– imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 2185bff1b9b4e487

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy Berlin”

  1. Krystian.G na 12 grudnia 2018 @ 22:09

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 731321708 lub krystian.glab@gmail.com

    pozdrawiam

  2. mucha103103 na 25 grudnia 2018 @ 22:58

    Witam jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt 694735388 lub mmuchowski5@gmail.com

    pozdrawiam

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.