€ 2100-3800/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2021 03:38

Zatrudnienie bez znajomości języka w Monachium dla kierowcy kat.B przy przewozie osób z aplikacją UBER. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Kierowca kat. B – przewóz osób

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2100 do 3800 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy przewóz osób autem służbowym na podstawie danych z aplikacji UBER

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • konieczność wyrobienia licencji P-schien – pracodawca oferuje pomoc w wyrobieniu
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego a także posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz zerowa lub niewielka ilość punktów karnych
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • w pełni odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • auto służbowe w typie hybrydowej Toyoty Auris lub Corolli

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 811603ba7dfd3cfa