€ 12,84/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na magazynie zoologicznym Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 04:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni zoologicznej w Berlinie. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie i pakowanie zamówień
  • dbanie o porządek na magazynie
  • rozładunek dostaw i rozkładanie produktów na magazynie

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu za 340 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i możliwością korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę w zgranym zespole
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Praca w Niemczech na magazynie hurtowni z art. zwierzęcymi, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-zoologicznym-berlin/

ID ogłoszenia: 7475c11915cf0497

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par na magazynie zoologicznym Berlin”

  1. Damidemiko na 8 stycznia 2019 @ 16:36

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny 724183906 lub mail Damian.mikolajczak4@wp.pl

  2. aleksandrax01 na 13 stycznia 2019 @ 19:26

    Prosze o kontakt telefoniczny 512346096, para dyspozycyjna od zaraz.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.