€ 13,50/h brutto +premie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz dla par pakowanie keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 grudnia 2020 03:32

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu keczupów w fabryce z Drezna. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza / pakowaczki (k/m)

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej wykonywana manualne
  • do zadań należeć będzie kontrolowanie jakości keczupów gotowych i umieszczanie ich do opakowań kartonowych
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do wykonywania powtarzalnej i monotonnej
  • brak nałogów
  • punktualność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie plus media
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, tłumaczeniach, organizacji przejazdu do Niemiec itp.

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-keczupow-drezno/

ID ogłoszenia: 2655fd89298f267b