€ 13/h +dieta+zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach regipsy Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 stycznia 2022 01:46

Oferujemy zatrudnienie w Kolonii od zaraz na budowie przy regipsach (remonty-wykończenia). Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13 euro na godzinę pracy plus 30 euro dodatku paliwowego dziennie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na budowie przy remontach
  • do zadań należeć będzie montaż płyt karton gips oraz wykończenia – szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie i realna praktyka zawodowa
  • od jednej osoby w zespole wymagamy dobrej, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie posiadanie własnego środka transportu
  • preferowane zgłoszenia od całych ekip budowlanych

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pakiet socjalny

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

kontakt:

  • E-mailmazur@cdpersonal.eu
  • Telefon:+48 668 817 007

ID ogłoszenia: 20261d59407a64d9