€ 12,19/h brutto + dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie art. dla zwierząt Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2019 04:52

Bez znajomości języka oferujemy zatrudnienie w Lipsku na magazynie hurtowni zoologicznej. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień i rozładunku dostaw.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni z akcesoriami zoologicznymi
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie dostaw na magazyn, przeliczanie towarów i rozkładanie na półkach
  • kompletowanie zamówień, pakowanie i wysyłka
  • aktualizowanie stanów
  • obsługiwanie skanera ręcznego, systemu komputerowego i wózka paletowego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • szybkość, energiczność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego plus pakiet motywacyjny
  • możliwość pracy w godzinach nocnych – zmiana lepiej płatna
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie około 100 do 150 euro miesięcznie od osoby w zależności od standardu i wyposażenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynzoologiczny/02/19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5525c607ef41ff81

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie art. dla zwierząt Lipsk”

  1. zuczek.13 na 11 lutego 2019 @ 13:15

    Witam jestem zainteresowana wraz z partnerem państwa ofertą . Cv w języku polskim oraz niemieckim przesłałam na podany prze państwa email .

  2. Dorota1989 na 13 lutego 2019 @ 18:54

    Chętna para 691209198