€ 13,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 06:02

Oferujemy zatrudnienie 2019 na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD z Berlina. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • zbieranie sprzętu AGD zgodnie z zamówieniem
  • dbanie o porządek na magazynie oraz w dokumentach
  • pakowanie i wysyłka

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, zorganizowanie, pracowitość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd
  • staranność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy sprawach formalnych i organizacyjnych, np. przy relokacji
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń w wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych.
adres kontaktowy: arbeitbeiuns_07@fastmail.de

W tytule prosimy wpisać: „ma/b/07/19”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 3845d263fc5e924e

4 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z AGD Berlin 2019”

  1. karuczka na 12 lipca 2019 @ 12:39

    Jestem zdecydowana, proszę o kontakt 669327942

  2. Andrzej 2301 na 15 lipca 2019 @ 18:23

    Jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt 513957755

  3. kurczal0311 na 18 lipca 2019 @ 13:04

    3 młode chętne osoby, kobieta i 2 męrzczyzn od zaraz , 0048661935049

  4. Mateuszwp1992 na 25 lipca 2019 @ 12:13

    Czy oferta jest nadal aktualna dla 3 osób jeslij tak to proszę o kontakt 731356762

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.