€ 1900-2250/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie ze sprzętem IT Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 05:54

Aktualna oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem IT. Zatrudnienie tymczasowe do podjęcia od zaraz w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: w zależności od kwalifikacji oraz znajomości języka w wysokości od 1900 do 2250 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zatrudnienie: na 6 miesięcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem na magazynie ze sprzętem IT
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów, układanie na paletach, obsługę wózka paletowego i skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • staranność, sumienność, elastyczność
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • samodzielność
  • bardzo dobra organizacja

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy niemieckiej na pół roku
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • system zmianowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: magazyn-z-IT/06/18

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-sprzetu-it-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 3895b181e366798f

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie ze sprzętem IT Hamburg”

  1. proszę o kontakt, jestem zainteresowana +48 796 044 561