€ 12,19/h + zakwaterowanie

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2019 06:12

Oferujemy zatrudnienie w Bremen dla osób bez znajomości języka na produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kanapek

Miasto: Bremen, Niemcy

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca produkcyjna na produkcji kanapek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, przygotowywanie składników, ich pakowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie kanapek i utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dostępność od zaraz
  • uczciwość, sumienność, zdyscyplinowanie, staranność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • posiadanie aktualnej książeczki ze stacji sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pracę na pełny etat
  • wysokie zarobki
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pomoc rezydenta Polaka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-kanapek-wrapów/02/19

źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 3435c5b37b48b80d

9 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Bremen”

  1. zuczek.13 na 7 lutego 2019 @ 14:43

    Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą proszę o kontakt tel. 533413869 lub email zuczek.13@wp.pl. Na państwa email przesłałam CV.

  2. karolinka27 na 7 lutego 2019 @ 23:58

    Witam serdecznie, również wysłałam CV na podany adres email. Jestem dyspozycyjna od zaraz. Proszę o kontakt 609670398, pozdrawiam.

  3. Witam wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą pracy na państwa meila wysłaliśmy cv proszę o zapoznanie się lub kontakt telefoniczny 731615890

  4. Witam wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani. CV wysłane na podanego maila. Proszę o kontakt 507696308.

  5. Sandraf21 na 8 lutego 2019 @ 15:31

    Witam jestem zainteresowana ofertą, gotowa do wyjazdu od zaraz, posiadam aktualną książeczkę sanepidowską prosze o kontakt 570520791. Swoje Cv wysłałam na emaila

  6. Artur 1965 na 10 lutego 2019 @ 14:16

    Gotowy jestem do wyjazdu od zaraz,posiadam aktualną książeczkę sanepidowską kontakt 697980463

  7. Witam wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta.
    Prosze o kontakt ombre2014@wp.pl

  8. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertom kontakt alex1969@op.pl
    Pozdrawiam

  9. wiola1978 na 2 marca 2019 @ 11:51

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Cv wysłalam na @.
    Proszę o kontakt Wiola 668-372-980