€ Do uzg.

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji rowerów fabryka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 października 2022 01:08

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie w fabryce z Norymbergi dostępne bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Miejscowość: Norymberga, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Zatrudnienie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce z Norymbergi przy montażu rowerów
  • zadania wykonywane będą zgodnie z planem produkcyjnym
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz wstępnych prac magazynowych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • wysoka motywacja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na rok
  • atrakcyjne dodatki oraz premie do pensji podstawowej – np. za nadgodziny, za pracę w godzinach nocnych, za polecenie pracownika
  • terminowe wypłaty pensji
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • wparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • dodatek dla kierowcy – za każdy przejechany kilometr

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/rowery2022

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/POMOCNIK-MONTAZYSTY—GIGANT-E-BIKE/67951/

ID ogłoszenia: 431634c158eda24d