€ do ustalenia

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie wędlin Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2015 04:15

Pilnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin paczkowanych. Oferta z Mannheim bez znajomości języka niemieckiego na produkcji mięsnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce: Mannheim

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca w przetwórni mięsnej przy pakowaniu wędlin paczkowanych – krojonych jak i kawałków całych o konkretnej wadze.
  • Osoba zatrudniona będzie musiała obsługiwać maszynę do foliowania oraz wagę produkcyjną.

Oczekiwania:

  • szybkość wdrażania się w nowe obowiązki
  • dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu art. spożywczych
  • sumienność, obowiązkowość
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 6 miesięcy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu
  • praca na pełny etat
  • wypłacanie należności raz w tygodniu na konto pracownika
  • płatne miejsce zamieszkania, opłaty pobierane są bezpośrednio z wynagrodzenia
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi warunkami pracy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną „Pakowanie wędlin w Mannheim” należy przesłać z CV na adres: zuver@consultant.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-pakowanie-wedlin-mannheim/

ID ogłoszenia: 573554f9e57c3e71

7 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie wędlin Mannheim”

  1. DamianWojtaszak na 12 maja 2015 @ 08:15

    Jestem zainteresowany wasza oferta pracy i w pelni zmotywowany, pracowalem juz wczesniej na terenie Niemiec a takze Holandi

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jestem ambitny i pracowity podejmę pracę od zaraz proszęo pilny kontakt698350870.

  3. Prosze o kontakt 781085066

  4. Jestem zainteresowana waszą ofertom pracy pracę mogę podiąć od zaraz proszę o kontakt781484792

  5. sebastian1234 na 17 maja 2015 @ 11:59

    Zależy mi,
    Jestem ambitny,mam 35 lat
    Mój numer telefonu :693815665
    E-mail:martyna.spirewska@vip.onet.pl
    Z góry Dziękuję

  6. Natalia89 na 21 maja 2015 @ 09:08

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy mam siedmioletnie doświadczenie w pracy na produkcji proszę o kontakt nati090989@wp.pl

  7. msmaciek na 13 lipca 2015 @ 18:54

    Witam, Jeśli zwolniło się jakieś miejsce jestem chętny do pracy. Zakwaterowanie już mam. Proszę o kontakt : msmaciek3@gmail.com lub 500 411 631
    Pozdrawiam