€ 10/h brutto +9€ diety

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy inwentaryzacji, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 września 2019 04:49

W rejonie Berlina bez znajomości języka możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione bezpłatnie.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osoby na stanowisko pracownika inwentaryzacji.

Miejscowść: okolice Berlina
Rozpoczęcie projektu: 01.10.2019
Zakończenie projektu: 04.12.2019

Obowiązki:
– skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielopowierzchniowych

Oferumey:
– 10 euro brutto/h + 9 euro diety dziennie
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach oraganizacyjnych
– opiekę Polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyslij swoje cv na adres:

gabriela.rzemien@polskihr.eu lub zadzowoń: 572 057 775

ID ogłoszenia: 1555d820bce41eb5

2 komentarze na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy inwentaryzacji, Berlin”

  1. Jestem zainteresowany (tel. 798944989) – Dawid Biajgo

  2. Gosia Wisniewska na 20 września 2019 @ 11:54

    Witam jesteśmy z chłopakiem zainteresowani proszę o e maila… Gosiawisnia0082@gmail.com

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.