€ 9,88/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy Gotha 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2020 03:44

Ogłoszenie pracy w Niemczech również bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w Gotha, Lipsku i Jessen przy pakowaniu słodyczy 2020.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy oraz innych artykułów spożywczych

Miasto: Gotha, Lipsk, Jessen – Niemcy

Pensja: 9,88 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy pakowaniu słodyczy oraz innych artykułów spożywczych na potrzeby firmy z branży logistycznej

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolności manualna
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest warunkiem
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania a także dojazdów do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • stabilne warunki pracy
  • niemiecką umowę o pracę
  • dobre warunki zatrudnienia
  • +25% za pracę zmianową
  • dwie premie – na święta i urlop
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 506 350 100, 786 963 736

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-rekrutacja-prowadzona-online-niemcy-gotha-lipsk-jessen,oferta,7443659

ID ogłoszenia: 1885e89b0e74dbec