€ 8,50 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu warzyw Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 lutego 2015 03:26

Prowadzimy nabór pracowników do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Start: praca od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do pakowania i sortowania warzyw przy taśmie.
  • Konieczne będzie również przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem do wysyłki.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wytrzymałość fizyczna
  • sprawność
  • szybkie tempo pracy
  • obowiązkowość
  • energiczność
  • mile widziana licencja na wózki widłowe
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:

  • zapewniony strój roboczy (w tym np. kurtka, bezrękawnik polarowy)
  • zapewnione pełne szkolenie stanowiskowe
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych
  • zapewnione niemieckie warunki pracy
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • wsparcie polskiego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z załączeniem CV.

adres kontaktowy: Leiharbeiter@solution4u.com
w tytule prosimy wpisać: nr. ref.: PW/02/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-warzyw-bez-jezyka-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 18354d29fcfe831a

13 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu warzyw Kolonia”

  1. adrian9104 na 5 lutego 2015 @ 04:05

    Posiadam wszystkie dokumenty aby pracowawac w niemczech mam 23 lata znam jezyzyk niemiecki w stopniu komunikatywnym moge podjac peace of zaraz. To Mój numer tele. +49 152 153 051 36 pozdrawiam

  2. maciek1989 na 5 lutego 2015 @ 14:18

    witam wraz z kolega jestesmy zainteresowani praca, mlodzi 25,30 lat. pracowici rzetelni z mozliwoscia podjecia pracy od zaraz. tel kontaktowy 667 426 087

  3. Witam wraz z kolegą jestesmy chętni do wyjazdu od zaraz.prosze o kontakt 661207634 lub 663682165

  4. Damian1985 na 5 lutego 2015 @ 21:04

    Bardzo chetnie zatrudnie sie przy pakowaniu slodyczy tel 0048 514 048 715

  5. Witam wraz z dziewczynach jeśmy zainteresowani państwa oferta pracy duże znaczenie ma dla nas podjęcie pracy na dłuższy okres czasu Uczciwi pracowici zetelni punktualni 781222855 lub grzes2108@wp.pl pozdrawiam

  6. goska15mycha na 6 lutego 2015 @ 21:06

    Witam, wraz z chloppakiem jestesmy zainteresowni oferta, mieszkamy w kolonii, jezyk na poziomie komunikatynym. magorzata.janiec@yahoo.de

  7. Tomasz27 na 7 lutego 2015 @ 13:00

    Witam jestem zainteresowany Panstwa oferta Pracy.
    Mam 22 lata,nie pije,nie pale,jestem odpowiedzialny i punktualny oraz sprawny fizycznie.
    Posiadam uprawnienia na wózki widłowe.
    Prosze o kontakt 669 938 132

  8. Romek34567 na 7 lutego 2015 @ 15:42

    gotowi o zaraz prosze o kontakt a nr 609 138 739

  9. Witam jestem gotowy od zaraz podjoc prace posiadam praw kat B i uprawnienia na wozek widlowy pozdrawiam Darek tel 795435049

  10. mateuszklas1993 na 8 lutego 2015 @ 17:51

    witam jestem zainteresowany waszą
    oferta pracy proszę o kontakt +31687187128

  11. Telefon533653895 na 9 lutego 2015 @ 15:39

    Chetnie podejme ta prace Roman z Kielc tel 533653895 niemiecki komunikatywnie Danke

  12. wojciech12 na 10 lutego 2015 @ 23:38

    witam jesteśmy zainteresowany ofertą pracy pracowałem już w Niemczech proszę o kontakt tel 693553415 lub wojciech.krzak@onet.pl dziękuje

  13. Bartek Zawada na 15 lutego 2015 @ 11:35

    Witam mam na imię Bartek , i jestem. zainteresowany tą ofertą pracy . jestem. zwinny szybki i rzetelnie wykonuje. przypisane mi obowiązki . mam 20 lat . proszę o kontakt 785743510 . Serdecznie pozdrawiam