€ 2000 +premie i dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 października 2019 01:59

Oferta pracy w Niemczech na produkcji czekolady w nowoczesnej fabryce z Berlina. Zatrudnienie 2019 od zaraz skierowane do Polaków również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2000 euro miesięcznie + premie oraz dodatki

Wakaty: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • praca produkcyjna polegająca na wspieraniu działań związanych z wytwarzaniem czekolad
  • pracownik będzie zajmował się kontrolowaniem jakości, sprawdzaniem poprawności procesów, obsługiwaniem maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco – do wszystkich stanowisk zapewnione jest przeszkolenie!

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dostępność na pół roku
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie, solidność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • system zmianowy
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • na miejscu możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania za 300 euro miesięcznie od osoby
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premie i dodatki do zarobków – za frekwencję, wydajność itp.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/10/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3665da3915698065

10 komentarzy na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji czekolady Berlin”

  1. Adrian Lesniak na 14 października 2019 @ 13:18

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany wasza oferta
    Jestem aktualnie w Niemczech.
    Gotów do pracy od przyszłego poniedziałku
    Numer tel 016344334896
    Język Niemiecki (dobry)

  2. witam. z mezem jestesmy zainteresowani praca od zaraz.
    pracowalismy juz na produkcji w Niemczech blisko rok.
    pilnie potrzebujemy pracy.
    moj kontakt :
    ewa.kurzak1@gmail.com
    CV juz wyslalismy do Panstwa

  3. Witam. Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani praca.
    Pracowaliśmy na produkcji w Holandii.
    Mieszkamy w Szczecinie.
    Prace możemy rozpocząć natychmiastowo.
    mail kontaktowy: iha99@tlen.pl
    CV zostały przesłane wcześniej.
    Pozdrawiam.

  4. Witam, jesteśmy zainteresowani pracą 601077898

  5. witam.jestem zainteresowany wasza oferta,mam nawet uprawnienia na wozek widlowy,mieszkam w Berlinie…Moj kontakt;kazimierzmunik@gmail.com.
    Moj tel.015258447674

  6. Dzień dobry, jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. +48507425504

  7. Czy oferta jest nadal aktualna?

  8. Dzien dobry jestem zainteresowany oferta i wyslalem juz swoje CV. Posiadam doswiadczenie poniewaz od 3,5 roku pracowalem na produkcji w Holandii. Prosze o kontakt na adres email kopek.artur@o2.pl lub nr +48 791 899 794

  9. Dzień dobry, zainteresowana jestem podjęciem pracy w Państwa Firmie.
    Mój kontakt tel. 511226779

    Pozdrawiam EW

  10. Piotr Marzec na 17 listopada 2019 @ 15:54

    Para proszę o kontakt w sprawie pracy na maila marcin9218@op.pl prosimy o kontakt