€ 3-4 tys. euro/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy testach leków München 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2017 03:43

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy testach leków dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Monachium z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym przez pracodawcę

Stanowisko: Tester leków
Miejscowość: Monachium, Niemcy
Liczba miejsc: 30
Termin: od zaraz
Zarobki: 3-4 tys. euro miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • praca będzie polegała na testowaniu leków pod opieką wykwalifikowanej kadry lekarzy
  • na początku wszyscy zakwalifikowani przejdą dokładne badania po których zostaną przydzieleni do różnych grup które różnią się od siebie substancjami jakie będą przydzielane – np. placebo i lek – osoby badane nie dostają wiadomości do jakiej grupy należą
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rzetelne wypełnianie ankiet oraz branie udziału w małych testach sprawnościowych i badaniach
  • w wolnym czasie pracownik może korzystać ze wszystkich atrakcji (które nie są dodatkowo płatne) w uzdrowisku np. basen, siłownia, sala telewizyjna itp.

Wymagania:

  • bark problemów zdrowotnych
  • gotowość do podpisania klauzuli o poufności
  • mile widziana aczkolwiek niekonieczna będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz na okres 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w komfortowym uzdrowisku
  • pełne wyżywienie
  • umowę na pół roku bez możliwości przedłużenia
  • atrakcyjną pensję
  • możliwość udziału w innych projektach
  • pomoc koordynatorów oraz wykwalifikowanych lekarzy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z opisem stanu zdrowia – przebytymi chorobami, dokładną rozpiską przyjmowanych leków oraz dokładnymi danymi wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • medical@tech-center.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-testach-lekow-monachium/

ID ogłoszenia: 1405918fc7903856

4 Odpowiedzi na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy testach leków München 2017”

  1. dunio1978 na 16 maja 2017 @ 13:30

    Witam,jestem bardzo zainteresowany oferta pracy przy testowaniu leków,mam 39 lat nie pije nie pale i nie mam żadnych nałogów,nie choruje na nic i nie biorę żadnych leków,nie przebylem tez żadnych poważnych chorób,ogólnie jestem osoba bardzo zdrowa,bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 575474700,dziękuje i pozdrawiam

  2. jasieczka86 na 17 maja 2017 @ 08:27

    Ja też jestem zainteresowany przy testowaniu leków jestem zdrowy i mam 30 lat prosze o kontakt 0048513147611

  3. jarasnet na 18 maja 2017 @ 11:21

    Zgłaszam się do testowania, wysłałem zgłoszenie na podany adres, 41 lat bez nałogów, nie choruję i nie przyjmuję leków. Telefon 600839253.

  4. jasieczka86 na 18 maja 2017 @ 12:21

    tu nikt nie odp na zgloszenia