€ 12 euro/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 września 2017 05:06

Aktualnie poszukujemy osób dyspozycyjnych od zaraz do sprzątania autobusów i tramwajów w zajezdni ze Stuttgartu. Praca w Niemczech bez języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zarobki: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polega na kompleksowym sprzątaniu autobusów oraz tramwajów w zajezdni ze Stuttgartu
  • obowiązują wyłącznie nocne godziny pracy
  • do zadań należy między innymi pranie tapicerki, mycie szyb, odkurzanie, wycieranie poręczy, wietrzenie, wynoszenie śmieci itp.

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie od 150 do 250 euro miesięcznie – cena waha się w zależności od standardu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie-w-zajezdni/09/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 34559b0644ee55fa

1 odpowiedź na “Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie autobusów Stuttgart”

  1. Witam,czy ogłoszenie jest nadal aktualne i czy jest możliwość wyjazdu w parach ? Pozdrawiam