€ 200 - 215 PLN netto za inwentaryzację

Bez języka dam prace w Niemczech – Pracownik inwentaryzacji za granicą – Kierowca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Franfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 05:16
  • Wygasa: 5 dni, 7 godzin
Bez języka dam prace w Niemczech – Pracownik inwentaryzacji za granicą –  Kierowca

Firma poszukuje pilnie pracowników również bez znajomości języka do ciekawej pracy w Niemczech przy inwentaryzacji z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierowcy.

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji za granicą – Kierowca

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów
• Pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą

Wymagania od kandydatów:
• Prawo Jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach dziennych
• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:
• Samochód
• Umowę zlecenie
• Zakwaterowanie
• Wynagrodzenie od 200 PLN do 215 PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Najbliższe turnusy:
• 06.01.2017- 24.01.2017 Niemcy
• 15.01.2017- 28.02.2017 Niemcy

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6065873539901d66

1 odpowiedź na “Bez języka dam prace w Niemczech – Pracownik inwentaryzacji za granicą – Kierowca”

  1. Witam serdecznie czy można uzyskać od państwa e-mail?
    Pozdrawiam,
    Paweł Waruszewski.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: INVENT
  • Zarejestrowany od: 9 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez INVENT

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez INVENT »