€ 7,86 euro brutto/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie art. drogeryjnych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 06.01.2015
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 02:07

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Lipsku przy komisjonowaniu i pakowaniu produktów drogeryjnych. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz artykułów drogeryjnych

Lokalizacja: Lipsk

Wynagrodzenie: 7,86 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na magazynie z artykułami drogeryjnymi. Osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za komisjonowanie i pakowanie produktów.

Oczekiwania:

  • możliwość pojechania do pracy w Niemczech od zaraz i pozostania do 6 stycznia 2015
  • zdolność do pracy w grupie
  • kreatywność
  • umiejętność dążenia do celu
  • dbanie o estetyczny wymiar pracy

Oferujemy:

  • umowa podpisania zostanie pomiędzy pracownikiem a niemiecką firmą
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zorganizowane zamieszkanie, doba płatna jest 6,50 euro
  • bezpłatne przejazdy

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się we Wrocławiu. Wyjazdy również realizowane są wyłącznie z Wrocławia.

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do rejestracji poprzez stronę: panel.lps.ag/

źródó: http://pwno.pl/oferuje-prace-niemcy/fizyczna_1/praca-w-magazynie-art-drogeryjnych_i2197

ID ogłoszenia: 8035478f468db735