€ od 13,85/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu wafelków od zaraz, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2023 00:57

Firma produkcyjna z Bremen poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków na linii produkcyjnej. Mieszkanie zorganizowane odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz wafelków – pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: od 13,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

Na tym stanowisku będziesz pracować przy pakowaniu wafli na linii produkcyjnej w nowoczesnej fabryce spożywczej. Twoim głównym zadaniem będzie zachowanie dobrego tempa pracy i dbanie o jakość produktu. Praca będzie wykonywana przy taśmociągu, więc ważne jest zachowanie wysokiej sprawności fizycznej i energiczność. Doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej będzie mile widziane, a przestrzeganie zasad BHP jest obowiązkowe.

Oczekiwania:

  • Wymagana jest wysoka sprawność fizyczna.
  • Pracownik powinien być dostępny od zaraz.
  • Oczekuje się punktualności, solidności i energiczności.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej jest mile widziane.
  • Pracownik musi przestrzegać zasad BHP i odpowiedzialnie wykonywać powierzone obowiązki.

Zapewniamy:

  • Pracownik otrzyma komplet odzieży roboczej.
  • Praca odbywać się będzie w nowoczesnej fabryce spożywczej.
  • Pracownik będzie pracował przy łatwej pracy przy pakowaniu wafelków na linii produkcyjnej.
  • Zapewniamy system 3-zmianowy.
  • Przeszkolenie pracownicze będzie zapewnione.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej.
  • Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia.
  • Umowa o pracę będzie na czas określony – w wymiarze początkowym 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.
  • Pracownik otrzyma pełną niezależność na swoim stanowisku pracy.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 85964049b55eb379