€ 12€/h

Bez języka dam pracę w Niemczech – sortowanie paczek od zaraz, Kitzingen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kitzingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 04:48

Firma logistyczna z Kitzingen poszukuje od zaraz pracowników fizycznych także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy sortowaniu przesyłek kurierskich – paczek.

Firma Strong Team poszukuje dla swojego klienta z Kitzingen pracowników do sortowania paczek .

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
• podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• własne auto mile widziane
• Zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:
• sortowanie paczek według kodów kreskowych
• rozładunek lub załadunek paczek
• ogólne prace na magazynie
• utrzymywanie czystości w miejscu pracy
• rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
Oferujemy:

• umowa o prace na warunkach niemieckich
• pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec
• praca długoterminowa z możliwością przejęcia na stale przez klienta
• opieka polskojęzycznego koordynatora
• komfortowe zakwaterowanie
• osoby posiadające własne auto otrzymują dodatek kilometrowy

Wynagrodzenie:
• 12€ brutto/godz.
• możliwe nadgodziny
• dodatek za prace w nocy 25% netto do godzinówki

Zakwaterowanie
• 250€/miesiąc

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@strongteam.eu lub kontakt telefoniczny : 0048-574991264
W CV prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.
Cieszymy się na Państwa aplikacje.

ID ogłoszenia: 9165d60fdf884842

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Strong Team
  • Zarejestrowany od: 31 lipca 2019

Inne przedmioty dodane przez Strong Team

Ostatnie przedmioty dodane przez Strong Team »