€ 7-8 Euro netto

Bez języka dam pracę w Niemczech załadunek i rozładunek paczek w Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2022 00:37

W Osnabrück od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na magazynie dla pracowników fizycznych także bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku paczek.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier – załadunek i rozładunek – od zaraz
Osnabrück

Obowiązki
· załadunek i rozładunek paczek
· pakowanie palet
· praca na 2 zmiany

Wymagania
· motywacja do pracy
· sumienność i dokładność
· sprawność i siła fizyczna
· język niemiecki nie jest wymagany

Oferujemy
· umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
· transport
· zakwaterowanie
· zaliczki wypłacane co tydzień
· premie
· możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres: radom@remax-praca.pl lub dzwonić: 727 010 119

Zobacz na naszą stronę internetową: remax-praca.pl

ID ogłoszenia: 7462b2e9ca67c9a