€ do uzgodnienia

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech 2021 zbiory szaragów, truskawek, malin Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 02:42

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów, malin i truskawek na rok 2021. Zatrudnienie w Geiselhöring bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik do zbiorów owoców i warzyw

Lokalizacja: Geiselhöring, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: najwcześniej od marca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorach szparagów, malin, truskawek
  • możliwe również zadania na hali przy sortowaniu szparagów oraz owoców

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy sezonowej na rok 2021

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy, podpisanej z pracodawcą – bez pośredników!
  • pracę sezonową w terminie od marca/kwietnia 2021
  • na wakacje chętnie zatrudnimy studentów
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do dzwonienia od poniedziałku do piątku pod numerem:

  • 00 49 171 55 11 250

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-praca-sezonowa-2021-CID4-IDH4s93.html

ID ogłoszenia: 8845fb4dc61a883c