€ 10,50/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz przy zbiorze truskawek, borówek 2022 Sterup

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sterup
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 maja 2022 01:16

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek i borówek. Zatrudnienie 2022 również bez znajomości języka w gospodarstwie ze Sterup. Ogłoszenie adresowane do kobiet.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów borówek i truskawek

Pensja: 10,50 euro na godzinę pracy plus dodatki akordowe

Miejsce zatrudnienia: 24996 Sterup, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorach truskawek i borówek

Oczekiwania:

  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra sprawność

Zapewniamy:

  • sezonową umowę o pracę
  • zatrudnienie do 10 sierpnia
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • ubezpieczenie
  • pracodawca zwraca 50% kosztów za dojazd z Polski do Niemiec
  • dużą liczbę godzin pracy – od 48 do 60 tygodniowo
  • solidne wynagrodzenie
  • opcja wyjazdu dla grup
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 694 684 135

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-truskawek-i-borowek-dla-pan-bez-jezyka-CID4-IDP7imo.html

ID ogłoszenia: 8056283d52f86c61

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.