€ 12,00 brutto/h

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory truskawek-czereśni Szlezwik-Holsztyn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Szlezwik-Holsztyn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2023 00:44

W rejonie Szlezwik-Holsztyn od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach truskawek i czereśni 2023. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane na miejscu.

Firma w Szlezwik-Holsztyn (Niemcy), prowadząca uprawę truskawek poszukuje pomocników do zbiorów truskawek.

Praca w pełnym wymiarze godzin 48 godzin tygodniowo.

Oferta kierowana tylko do Kobiet.

Oferta Nr. 1039

Okres pracy:

od 10.05.2023 do 15.07.2023

Obowiązki:

Zbiór truskawek oraz czereśni
Prace opiekuńcze

Nasza oferta:

Stawka €12,00 Brutto/h
Odpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe oraz wieloosobowe) czynsz 2,50€ za dzień

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie

Rodzaj pracy:

Tymczasowa

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą:

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół pro-suma GmbH

źródło: https://pro-suma.com/pl/oferta/poszukujemy-pomocnikow-do-zbiorow-truskawek/

ID ogłoszenia: 26564694643ee7f5