€ 9 euro brutto/h

Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:05

Oferujemy pracę w Niemczech (Drezno) przy kwiatach dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie sezonowe od zaraz w ogrodnictwie przy pielęgnacji, ścinaniu i pakowaniu kwiatów.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pielęgnowanie kwiatów rosnących w szklarni
  • ścinanie, sortowanie
  • pakowanie
  • przygotowywanie do transportu
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewnione przeszkolenie
  • zorganizowanie odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać elektronicznie na poniżej podany adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować odpowiednio: „Niemcy praca przy kwiatach, okolice Drezna”

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 3565688f8f6c3747

9 Odpowiedzi na “Ogrodnictwo dam sezonową pracę w Niemczech przy kwiatach od zaraz bez języka”

  1. witam serdecznie, na jak długi okres jest praca przy kwiatach, jestem bardzo zainteresowna praca,

  2. andrzej111174 na 4 stycznia 2016 @ 10:20

    Witam jestem zainteresowany ofertą,pracowałem w szklarni przy kwiatach doniczkowych mam długi staż,posiadam własny samochód i mogę podjąć pracę od zaraz .proszę o kontakt mój nr.601618715.

  3. MARCIN1480 na 6 stycznia 2016 @ 13:53

    witam jestem zainteresowany tą pracą mój nr.663308857

  4. Witam jestem zainteresowna praca od zaraz proszebo kontakt 883241531

  5. Prosimy pilnie o kontakt pod nr.telefonu 724448519

    2 osoby są zainteresowane podjęciem pracy na dłuższy czas wraz z zakwaterowaniem. Jesteśmy mobilne z prawem jazdy kat.B i własnym transportem. Cechuje nas sumienność,pracowitość..zdyscyplinowane. Rzetelnie wykonujemy swoje obowiązki.Nie mamy nałogów! Gotowe do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz.

  6. Proszę o kontakt te.. 506845021 1 lub 2 osoby z wykształceniem rolniczym chętna do pracy przy kwiatach, dyspozycyjna z prawem jazdy,bez nałogów gotowa na wyjazd

  7. Wraz z małżonkiem jesteśmy zainteresowani pracą przy kwiatach. Cechujemy sie pracowitością i szybką nauką nowych czynności. Nie posiadamy żadnych nałogów.
    Prosimy o pilny kontakt: 667389783, 536544389

  8. dominikaserwa na 2 lutego 2016 @ 20:32

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą . Własne auto gotowi do wyjazdu od zaraz . Robert Dominika Pozdrawiamy tel. 797461749

  9. m.goniacz na 5 lutego 2016 @ 00:33

    Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz, posiadam własne auto. Pracowity, szybko przyswajam nową wiedzę, bez nałogów. Proszę o kontakt: +48 785 994 014