€ 9.5 euro/god.

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory jabłek i sortowanie, Neuenstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 32 Neuenstein
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2021 01:38
  • Wygasa: 15 dni, 10 godzin

Na terenie Neuenstein aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy zbiorach jabłek i ich sortowaniu. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Oferta pracy sezonowej przy zbieraniu i sortowaniu jabłek
(Niemcy- 74632 Neuenstein )
– legalna mowa o pracę z niemieckim pracodawcą
– 9 godzin pracy od poniedziałku do soboty
– stawka 9.5 euro brutto /god.
– komfortowe warunki zamieszkania:- 7 euro/doba

Zakres obowiązków:
· praca na gospodarstwie przy zbieraniu, sortowaniu i pakowaniu jabłek
· pracy przy montażu-Instalacji siatki gradowej
bez znajomości jeżyka niemieckiego

Czego oczekujemy:
· sprawność fizyczna:
· chęci do pracy
· dokładności

Zgłoszenie możliwe przez wypełnienie formularza: https://anfel.pl/Formularz_CV
i przesłanie na adres: info@anfel.pl
*Tel. + 48717357375 +48717356665**

ID ogłoszenia: 1260633c9d877f9

1 odpowiedź na “Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech zbiory jabłek i sortowanie, Neuenstein”

  1. Mariusz@82 na 1 kwietnia 2021 @ 05:07

    Witam aktualne jest praca Niemcy przy jabka

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.