€ 2150-2650 brutto

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kremu czekoladowego, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2020 04:26

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla par na produkcji kremu czekoladowego w fabryce z Kolonii. Praca w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od maja 2020

Wynagrodzenie: od 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • pomoc na produkcji kremu czekoladowego – wykonywanie typowych prac produkcyjnych po rzetelnym szkolenie pracowniczym
  • obowiązkiem będzie obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem, pakowanie, kontrola jakości, odmierzanie składników oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • chęć rozwoju i podnoszenia umiejętności
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • gotowość do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo przelewem na konto
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • środki ochronne
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz dostępem do świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro miesięcznie od pary
  • opieka rezydenta Polaka

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2175eaf0b6646774

9 komentarzy na “Bez języka dla par dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kremu czekoladowego, Kolonia”

  1. agatakrzyzaniak na 4 maja 2020 @ 14:21

    Witam, jestem zainteresowana pracą.
    Przesyłam CV na adres e-mail.
    Proszę o odpowiedz.
    Pozdrawiam Agata K.
    agatakrzyzaniak1@wp.pl

  2. Zuza1981 na 6 maja 2020 @ 14:18

    Witam zainteresowana jestem oferta pracy proszę o kontakt asiula_osie_81@o2.pl

  3. Mariusz99994 na 6 maja 2020 @ 14:29

    2 Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o kontakt googetatop1@gmail.com

  4. Zbigniee na 6 maja 2020 @ 16:35

    Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt ,, zbigniew0404@wp.pl,,

  5. rafal wilczek na 6 maja 2020 @ 18:50

    witam jestem zaintersowany pracą na produkcji to nie jest mi obce 9 lat pracowałem w 1 zakładzie wiem jak to działa obecnie jestem w niemczech. prosze o kontakt pensjon7@gmail.com

  6. AndrzejAndrzej34 na 8 maja 2020 @ 05:37

    Para zainteresowani 34l i 43l. 737704401

  7. Jestesmy zainteresowani praca ….spokojna para bez nalogow ..chetna do pracy …jestesmy dyspozycyjni …prosze o kontakt .. +48697097898 lub+48519793784 ..przebywamy obecnie w Niemczech

  8. Dawid720 na 24 maja 2020 @ 20:21

    Witam proszę o kontakt
    dawid_czech@onet.pl +48733199043

  9. Dawid720 na 26 maja 2020 @ 21:45

    Witam proszę o kontakt jesteśmy zainteresowani oferta jesteśmy w wieku od 25 do 27 lat. Proszę o kontakt telefoniczny +48733199043
    Pozdrawiam