€ 9 euro brutto

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech – układanie towaru w marketach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: min.rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 02:58

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka przy układaniu, wykładaniu towarów w supermarketach na terenie Berlina. Oferta adresowana do osób, które obecnie przebywają już w Berlinie.

Stanowisko: pracownik marketu

Miejsce: Berlin

Zarobki: 9 euro brutto

Zadania:

Układanie towaru w supermarketach w Berlinie

Poszukujemy trzech PAR, które przebywają na stałe w Berlinie.

Oferujemy:
-umowę o pracę z niemieckim pracodawcą wstępnie na rok czasu
-stawka początkowa w pierwszym miesiącu 9 €/h po miesiacu 9,5 €/h brutto
-możliwość pracy w nadgodzinach

joanna@all-pl.de

ID ogłoszenia: 7785a815f06aac7e

1 odpowiedź na “Bez języka dla par dam pracę w Niemczech – układanie towaru w marketach Berlin”

  1. dawidjarzyna na 26 lutego 2018 @ 08:47

    jestem zaineresowany praca i jestem mieszkancem berlina ale jedna osoba
    podaje mail
    dawid.1981m@gmail.com

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.