€ 2050/mc

Bez języka dla par oferta pracy w Niemczech na magazynie obuwia od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2021 02:44

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku na magazynie obuwniczym dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie ciekawej pracy w Niemczech od zaraz przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie hurtowni obuwniczej

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • wykonywanie zada pomocniczych w hurtowni obuwniczej
  • jednym z zadań będzie zbieranie i pakowanie zamówień
  • dodatkowo osoba zatrudniona będzie zajmował się rozładunkiem, załadunkiem, dbaniem o czystość, przeprowadzaniem inwentaryzacji, przenoszeniem towaru itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, umiejętność współpracy, otwartość
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałego zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w sprawach urzędowych, przy tłumaczeniach dokumentów, organizacji przejazdu do Niemiec itp.
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 02/2021

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 40460361fc8b666e