€ 9,50 euro/h brutto

Bez języka dla par praca Niemcy na produkcji dań mrożonych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2015 01:50

Poszukujemy par do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu dań mrożonych. Oferta z Düsseldorfu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto

Zadania:
- dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
- pracownik będzie regularnie sprawdzać jakość losowych produktów
- przygotowywanie mieszanek, mycie produktów
- pakowanie dań mrożonych przy taśmie produkcyjnej
- obsługiwanie i czyszczenie maszyn znajdujących się na hali

Wymagania:
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
- punktualne stawianie się na stanowisku pracowniczym
- chęć podjęcia pracy zmianowej
- szybkie dostosowanie się do nowych warunków
- zręczność, energiczność, zaangażowanie
- zmotywowanie do wykonywania określonych zadań
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach
- zatrudnienie dla par

Oferujemy:
- parom zapewniamy miejsce do zamieszkania w cenie około 385 euro za każdy miesiąc
- legalną pracę na pół roku
- odprowadzanie składek
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie
- dobre warunki pracownicze
- możliwe jest wyrobienie nadgodzin
- w tygodniu zapewniamy 40 przepracowanych godzin

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po polsku bądź niemiecku na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Produkcja mrożonek, Düsseldorf. Imię , nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-produkcja-mrozonek-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 78155f334d999f9d

1 odpowiedź na “Bez języka dla par praca Niemcy na produkcji dań mrożonych Düsseldorf”

  1. angelotta82 na 15 września 2015 @ 14:54

    Witam! Chcielibyśmy z mężem ubiegać się o prace w Waszej Firmie i będziemy zadowoleni dając szanse aby pokazać swoje umiejętności i być członkiem zespołu. Jesteśmy bardzo ambitni lubimy wyzwania i zaangażowanie że żyjemy i być szczęśliwi i służyć naszym kientom. nr tel +48 506-234-331 Pozdrawiam