€ 1600-2000€ +kwatera

Bez języka dla par praca w Niemczech na magazynie sklepu online z odzieżą w Altenkunstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Altenkunstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Niemiecka umowa na stale
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 października 2021 02:25

Na magazynie sklepu internetowego z odzieżą w Altenkunstadt od zaraz do podjęcia również dla par ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka przy kompletacji towaru.

Komisjoner/Magazynier/Pakowacz bez znajomosci jezyka (Mile widziane pary)

Praca na magazynie sklepu internetowego z odzieza (Altenkunstadt)

Obowiązki:
• zbieranie zamówień,
• sortowanie, pakowanie i przepakowywanie produktów,
• obsługa skanera recznego,
• przyjmowanie towaru.
Warunki pracy:
• Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym,
• Gotowosc pracy w nadgodzinach (wszystkie nadgodziny są regularnie wypłacane),
• Mile widziane własne auto
• Godzinna stawka pracy:10,45 €
• Zapewnione darmowe zakwaterowanie
• Stały kontakt i pomoc agencji pracy

Worklogistic GmbH
to niemiecki pracodawca o nienagannej opinii ztrudniajacy pracownikow na terenie calych Niemiec. Swoim pracownikom zapewniamy godne i sprawiedliwe warunki pracy z niemiecka umowa o prace, ubezpieczeniem zdrowotnym oraz dostepem do wszelkich swiadczen socjalnych. Zapewniamy calkowite wsparcie w znalezieniu zakwaterowania oraz przy organizowaniu niezbednych do pracy dokumentow.
Najczesciej poszukujemy pracownikow na produkcje i komisjonowanie bez wymaganego języka niemieckiego oraz fachowcow z komunikatywnym jezykiem niemieckim.

OFERUJEMY
Niemiecka umowe o pracę na stale
Ubezpieczenie
Mieszkanie z pokryciem kosztow
Punktualne wyplaty
Pomoc w zalatwianiu spraw urzedowych
Organizowanie dojazdu do pracy
Dla chetnych pomoc w zalatwianiu kursow jezyka niemieckiego

APLIKOWANIE O PRACĘ
Prosimy w szczegolnosci o wysyłanie CV w jezyku polskim lub niemieckim na adres mailowy:

kamila.radwan@worklogistic.de
klaudia.bombala@worklogistic.de
marie.blaszynski@worklogistic.de

Ewentualny kontakt telefoniczny:

Kamila Radwan: 0049 151 51428695
Klaudia Bombala: 0049 151 23497398
Marie Blaszynski: 0049 171 9075796

Bardzo prosimy o dodanie niniejszej klauzuli do państwa maila, bądź samego CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 193615da541497bb