€ 13-14,50/h brutto

Bez języka dla par praca w Niemczech od zaraz na magazynie z odzieżą Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 01:51

Magazyn odzieży z Hamburga zatrudni od zaraz komisjonerów do zbierania zamówień. Niemcy praca dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Magazynier – pomocnik

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 10

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań pomocniczych dla koordynatora-magazyniera
  • zadania będą zlecane na bieżąco np. kompletowanie zamówień, pakowanie, rozładunek dostaw, obsługa sprzętów magazynowych, przyjmowanie i kontrolowanie dostaw, regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • gotowość do wykonywania pracy zmianowo
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 6 miesięcy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w terminie *zgodnie z umową
  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie dla par 2 osobowe pokoje za 500 euro miesięcznie, dla singli pokój jednoosobowy za 350 euro miesięcznie lub miejsce w pokoju 2 osobowym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 12/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5195fc3967097f74