€ 12,84/h brutto

Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par od zaraz sortowanie odzieży używanej Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 05:36

Od zaraz poszukujemy osób do sortowania odzieży używanej w Dreźnie. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na sortowaniu odzieży używanej
  • praca wykonywana jest w szybkim tempie, samodzielnie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych – szczególnie ważne ponieważ osoba na tym stanowisku musi być wolna od alergii, uczuleń i problemów płucnych
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność, solidność, zaangażowanie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki i szkolenie z BHP
  • odzież roboczą i środki ostrożności
  • pomoc zapewnioną przez polskojęzycznego koordynatora, w tym również wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • możliwość rozwoju a w późniejszym okresie otrzymania podwyżki

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/07/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 6555d1d141f1974c

5 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par od zaraz sortowanie odzieży używanej Drezno”

  1. Para chętna do pracy od zaraz, proszę o kontakt na adres jagoda_96@interia.pl, prześlemy CV i LM. Pozdrawiam

    • smagacz1970 na 8 lipca 2019 @ 20:34

      Witam,

      Mam pytanie czy jeszcze aktualna jest oferta pracy, ponieważ ja oraz mój brat jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy w tej sprawie wysłaliśmy aplikację .
      Dodaję, ze już pracowaliśmy w Niemczech i jesteśmy dyspozycyjni możemy podjąć pracę.
      Proszę o informację.

      Pozdrawiam
      Andrzej Smagacz
      mój adres email : smonika_2w@o2.pl
      tel kon 79702710

  2. Ewelina.St na 10 lipca 2019 @ 21:14

    Bardzo Prosze o kontakt 575110381 Para zainteresowana praca

  3. Magdalena36 na 31 lipca 2019 @ 23:48

    Bardzo proszę o kontakt. 513615139 Para zainteresowana pracą od zaraz

  4. Witamy, jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy kontakt e-mail: tutus1975@wp.pl Jesteśmy parą. Pozdrawiamy Tel: +48 661467815

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.