€ 11,84/h brutto

Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie od zaraz wykładanie towarów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2018 05:24

Propozycja zatrudnienia dla par przy wykładaniu towarów w sklepie wielkopowierzchniowym z Berlina. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka niemieckiego dla 6 kandydatów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • praca na stanowisku pomocnika w sklepie wielkopowierzchniowym
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się sprzątaniem półek, kontrolą daty ważności na opakowaniach, zdejmowaniem produktów nie spełniających wymagań jakościowych i uzupełnianiem braków
  • przełożony będzie zlecał zadania na bieżąco – np. zmiana cen, przygotowanie ekspozycji tematycznej itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • pracowitość, zaangażowanie, sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu 150 euro od osoby lub 300 euro miesięcznie od pary
  • wdrożenie w obowiązki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę dla par i wspólne zamieszkanie – nie gwarantujemy jednak wspólnych zmian
  • kurs języka niemieckiego

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki sklepowe, Berlin 05/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 4225adce8a8ce5b9

4 komentarze na “Bez języka fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie od zaraz wykładanie towarów Berlin”

  1. monika.lal.nogaj@onet.pl na 23 kwietnia 2018 @ 13:33

    Witam serdecznie!Jestem zainteresowana wraz z mężem tą oferta.Oboje mamy doświadczenie pracy w sklepie i na magazynie.Atutem jest mój komunikatywny niemiecki.Proszę o kontakt.573403388

  2. Bombaj1995 na 5 maja 2018 @ 15:02

    Witamy,

    Jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą pracy. Poszukujemy pracy za granicą dla pary z wolnymi weekendami (sobota, niedziela) na studia. Z góry dziękujęmy za odpowiedź. Nasz e-mail: Bombaj1995@wp.pl

    Pozdrawiamy,

    Marcin Wiśniewski
    Magdalena Skajewska

  3. zygmunttatianka na 18 maja 2018 @ 22:14

    WITAM SERDECZNIE. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz ze żoną .Posiadam własny transport oraz prawa jazdy kategorii B.

  4. Slawek40 na 22 maja 2018 @ 18:36

    Jestem zainteresowany państwa ofertą wraz z żoną i kuzynką. Moim atutem jest wzrost (198cm) . Proszę o kontakt kaskar13@wp.pl lub 606857063

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.