€ 12,85/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2021 02:59

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie 2021 w Cottbus dla par bez znajomości języka sortowanie odzieży używanej.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • praca manualna przy ręcznym sortowaniu odzieży i akcesoriów używanych – zabawek, torebek, obuwia, apaszek itp.
  • zadania wykonywane są w środowisku silnie alergennym – prosimy o rozważne aplikowanie

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • brak problemów zdrowotnych
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na czas trwania umowy – konieczne podpisane umowy
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • bezpieczne stanowisko pracy – w zakładzie przystosowano odpowiednio stanowiska pracy oraz zapewniono środki bezpieczeństwa w postaci maseczek, płynów do dezynfekcji, itp.
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.com

ID ogłoszenia: 6335ffa04ec19c7d