€ 11,45/h +zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca w Niemczech 2019 dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2019 01:44

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech również dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2019 w Cottbus bez znajomości języka niemieckiego dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,45 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w pozycji stojącej przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik wykonuje swoje obowiązki w szybkim tempie
  • rozdzielanie pod kątem jakości

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycyjna fizyczna
  • brak uzależnień
  • mile widziana umiejętność rozróżniania części garderoby oraz materiałów
  • dobra zdrowie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, staranność, solidność
  • zręczności manualne
  • świetne zorganizowanie
  • punktualność

Oferujemy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i możliwością pobierania świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta Polaka
  • świetne zarobki wypłacane terminowo
  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • uniform służbowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 8445d34b664e31c7

3 komentarze na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech 2019 dla par przy sortowaniu odzieży od zaraz Cottbus”

  1. Magdalena36 na 30 lipca 2019 @ 23:12

    Witam serdecznie. Czy ta oferta jest nadal aktualna? Wysłaliśmy cv z listem motywacyjnym i nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowana waszą ofertą mój tel 515 718 711 . Czekam na odpowiedz z góry dziękuje.