€ 2600 +dieta +zakwaterowanie

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2020 01:16

Aktualnie szukamy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu (bezpłatnie zapewnione przez pracodawcę).

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 euro brutto miesięcznie plus dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 15 euro netto i bezpłatne zakwaterowanie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy fizycznej pracy przy przeprowadzkach firm oraz klientów prywatnych
  • do zadań należeć będzie demontaż mebli/sprzętów, pakowanie, zabezpieczanie i przewóz oraz rozładunek, montaż na miejscu
  • pracownicy często wysyłani są w delegacje do innych miast

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • pracowitość, odpowiedzialność, niezawodność
  • umiejętność pracy w grupie
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pomoc przy formalnościach
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fp/a/01/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8645e08fba9140ad

17 komentarzy na “Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach Hanower 2020”

  1. Dzień dobry ja zainteresowany pracą

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy, pracuje w przeprowadzakach od 2lat na terenie Niemiec kontakt 600333644

    Pozdrawiam Arkadiusz K.

  3. DanBednarsky na 1 stycznia 2020 @ 19:35

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Pracę mogę podjąć od zaraz. Posiadam prawo jazdy oraz jestem sprawny fizycznie.

  4. Robert1572 na 2 stycznia 2020 @ 12:57

    Jestem zainteresowany nogę podjąć tą prace od zaraz mam doświadczenie przy przeprowadzce byłem w Niemczech w K&L

  5. DanBednarsky na 2 stycznia 2020 @ 15:45

    Dzień dobry jestem zainteresowany pracą! Jestem sprawny fizycznie mam mam 25 lat mam prawo jazdy i ogromna chęć i motywację do pracy. Zostawiam numer telefonu, czekam na telefon. Pozdrawiam.
    Daniel Bednarski: 602729922

  6. Witam jestem zainteresowany współpracą proszę o kontakt i szczegóły na email

  7. Seba343904 na 3 stycznia 2020 @ 22:47

    Witam dwie osoby zainteresowane ofertą pracy z możliwością wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt 693485829

  8. Zainteresowany

  9. BastianSebastian na 6 stycznia 2020 @ 09:01

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy .Jestem młodą, ambitną i pracowitą ososobą.Proszę o kontakt 722002428

  10. Dzień dobry zainteresowany 666 179 226

  11. Padzik construction stage na 8 stycznia 2020 @ 20:01

    Witam, dwie osoby chętne. Możliwość współpracy od zaraz pozdrawiam. adrian.padzik@o2.pl

  12. Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt

    italianos223@gmail.com

  13. Zbyszek1980 na 15 stycznia 2020 @ 19:26

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Poproszę o pilny kontakt. 696774667

  14. Jestem zainteresowany Pedr6790@gmail.com

  15. Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą, proszę o kontakt na email. miisieek401@gmail.com

  16. Sebcio870707 na 20 stycznia 2020 @ 16:44

    Dzień Dobry był bym zainteresowany pracą… Pracowałem przy przeprowadzka g w Austrii i znam pracę do tego rozumie trochę niemiecki więcej rozumie niż mówię tylko dlatego że już długo nie miałem styczności z niemieckim bo. Kieszkan w Czechach do te sportuje i. Mam. Dość siły na taką. Prace proszę o kontakt 00420 725 340 090

  17. Damian0206 na 28 stycznia 2020 @ 22:34

    Witam. Jestem zainteresowany pracą jako pracownik fizyczny. A pisze ponieważ lubię pracować a szczególnie z dużymi ciężarami.vBardzo proszę o informację zwrotną na e-mail:
    wroblewskidamian0206@gmail.com lub
    Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 517 523 583
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

    Wróblewski Damian