€ 9,31 + darmowe zakwaterowanie

Bez języka i doświadczenia dam pracę w Niemczech na magazynie w Wallersdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wallersdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 04:18

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Wallersdorf na magazynie znanej firmy z branży motoryzacyjnej.  Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione na miejscu.

Magazynier – praca na terenie Niemiec
Zadania na stanowisku:
• kompletacja zamówień, obsługa magazynu paletowego i koszowego
• prace porządkowe i ewidencyjne
• obsługa wózka widłowego

Co proponujemy w Polsce:
• bezpłatny kurs operatora wózka widłowego z praktyką objęty umową o pracę
• bezpłatny kurs języka niemieckiego
• atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa + premia)

Co proponujemy w Niemczech:
• praca w znanej renomowanej firmie producenta samochodów
• pracę za pośrednictwem agencji, przez okres wdrożeniowy z bezpośrednim przejściem do Klienta
• bezpłatne zakwaterowanie
• atrakcyjną stawkę godzinową
• bezpłatne przejazdy z Polski do miejsca wykonywanej pracy w Niemczech, planowane raz w miesiącu na 3 do 5 dni

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem
500-013-780, lub mailowy milosz.jankowski@workservice.pl – Zostaną udzielone szczegółowe informacje dotyczące oferty.

ID ogłoszenia: 313574e90238a56a

1 odpowiedź na “Bez języka i doświadczenia dam pracę w Niemczech na magazynie w Wallersdorf”

  1. Mikesynetarman na 12 czerwca 2016 @ 21:01

    Witam, jesten zainteresowany daną ofertą pracy, poproszę o kontakt 722 723 747 lub mykhailo.synetar@o2.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Monika.Topczylko@workservice.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Monika.Topczylko@workservice.pl »