€ 11/h brutto

Bez języka na produkcji czekolady od zaraz dam pracę w Niemczech, fabryka Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 3 listopada 2022 00:24

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudnienie w fabryce z Ulm możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji wyrobów czekoladowych w fabryce z Ulm
  • do zadań należeć będzie konfekcjonowanie towarów, pakowanie, etykietowanie oraz wykonywanie prac magazynowanych i porządkowych

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność, odpowiedzialność, staranność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy rocznej
  • uczciwe wynagrodzenie oraz dodatki dla pracowników – np. dla kierowcy za każdy przejechany kilometr, za pracę w godzinach nocnych, za nadgodziny
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • terminowe wypłacanie zarobków
  • system poleceń pracowniczych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/ulm-czekolada

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA–PRODUKCJA-WYROBOW-CZEKOLADOWYCH/79766/

ID ogłoszenia: 269635e9462e0e4e