€ 2200-2700/mc

Bez języka Niemcy praca dla par na produkcji detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2019 01:59

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla par w fabryce z Bremen na produkcji detergentów. Ogłoszenie legalnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • po odpowiednim szkoleniu pracownik będzie przydzielany do obsługi maszyn, kontroli jakości procesów oraz samych produktów
  • obowiązkiem będzie pakowanie produktu gotowego, dbanie o ciągłość, dostarczenia niezbędnych składników i dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla par
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • płatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 300 euro od pary za miejsce w pokoju dwuosobowym z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki
  • wsparcie przy organizowaniu wyjazdu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-bremen/

ID ogłoszenia: 6425d2f776dcead2

14 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca dla par na produkcji detergentów od zaraz Bremen”

  1. kinia_97 na 18 lipca 2019 @ 12:53

    2 pary chętne, posiadamy własne samochody
    Dyspozycyjność od zaraz na dług okres czasu
    +48693042964

  2. Natalia96 na 18 lipca 2019 @ 13:29

    3 osoby chętne od zaraz. Proszę o kontakt odpowiadając na tą wiadomość.

  3. kurczal0311 na 18 lipca 2019 @ 13:32

    3 młodych(2chłopaków 1 dziewczyna) chętni od zaraz, własny samochód, doświadczenie w pracy na produkcji w niemczech. 0048661935049

  4. jakubsasal123 na 18 lipca 2019 @ 14:20

    Para chętna od zaraz doświadczenie na link produkcyjnej nasze telefony 510776549, 730330661

  5. Monika10011997 na 18 lipca 2019 @ 15:08

    Witam ja i mój chłopak jesteśmy chętni do pracy, mamy własny auto. Mój numer telefonu to 669798920

  6. kaczmar6500@gmail.com na 19 lipca 2019 @ 15:57

    W raz z żoną jesteśmy zainteresowani, szukamy na długi okres czasu, posiadamy własny samochód +48669083576

  7. wallgaff na 20 lipca 2019 @ 12:19

    Witam jestem chętny by podjąć pracę od zaraz. Nie posiadam własnego auta ale chętnie dojadę z Opola
    516758311
    Pozdrawiam Piotrek

  8. wallgaff na 22 lipca 2019 @ 09:15

    Uprzejmie proszę o kontakt bo niestety maila którego zamieściliście tu w ogłoszeniu nie istnieje
    516785311
    Piotrek

  9. Damian_Edyta na 30 lipca 2019 @ 10:54

    Witam, jestem zainteresowany wraz z partnerką e-mial: max.d@wp.pl

  10. Wiktor97 na 30 lipca 2019 @ 13:41

    Witam. Jestem zainteresowany pracą. Kontakt: zalmania022@interia.pl

  11. Witam
    Piszę, w sprawie ogłoszenia że strony pracaniemcy
    Nie posiadam dziewczyny lecz jestem zainteresowany ofertą pracy u Państwa
    Mieszkam w Bremen od października 2018, także zameldowania nie potrzebuje
    chce zmienić pracę, proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny +48796773901

    Mam 24 lata i jestem zmotywowany do rzetelnej pracy

  12. Witam
    chce zmienić pracę, proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny +48796773901 / adams0803@wp.pl

  13. Kamillo8511 na 10 września 2019 @ 16:03

    Witam jesteśmy zaintereso ani oferta posiadamy auto i gotowi na wyjazd od zaraz nr kontaktowy 514231293

  14. adrianzurawski87 na 13 września 2019 @ 22:26

    Witam para z samochodem chętni od zaraz

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.