€ 1780-1980/mc

Bez języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu przekąsek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 05:06

Oferujemy zatrudnienie dla par przy pakowaniu przekąsek solonych w Dortmundzie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech także bez znajomości języka niemieckiego!

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1780 do 1980 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy pakowaniu solonych przekąsek produkowanych na miejscu, w fabryce – czipsów, paluszków, orzeszków
  • praca na ostatnim etapie produkcji – przeprowadzanie kontroli jakości, zdejmowanie produktu z taśmy, wkładanie do opakowań zbiorczych, etykietowanie itp.
  • wszelkie zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • samodzielność, odpowiedzialność, świetne zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • wielozadaniowość, elastyczność, niezawodność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane w walucie EURO
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie, w zależności od standardu płatne od 180 do 250 euro za osobę + media
  • pary mają zorganizowane wspólne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach za 250 euro miesięcznie + media

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 07/Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3505d189ea19a53f

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu przekąsek Dortmund”

  1. Damian_Edyta na 31 lipca 2019 @ 15:20

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy kontakt e-mial: max.d@wp.pl