€ 12,84/h brutto

Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 listopada 2019 05:02
  • Wygasa: 22 dni, 15 godzin

Poszukujemy od zaraz osoby również bez znajomości języka do pakowania czekoladek w Lipsku. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla par na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 (lub 2 pary)

Obowiązki:

  • prosta praca manualna przy pakowaniu czekoladek
  • pracownik zadanie wykonuje przy linii produkcyjnej w pozycji siedzącej
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości pralinek i odrzucanie sztuk niespełniających standardów jakościowych
  • przekładanie dobrych czekoladek do wytłoczek

Oczekiwania:

  • elastyczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo w gotówce lub przelewem na konto – do indywidualnego ustalenia
  • niemiecką umowę o pracę z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od jednej osoby lub 250 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Lipsk 11/19″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9435dc870ebbc339

12 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Lipsk”

  1. Witam jestem zainteresowany ta praca mogę przyjechać na jutro z siostrą jestem blisko tej firmy

  2. patbat23@wp.pl na 11 listopada 2019 @ 17:08

    Witam. Czy ogłoszenie z tymi czekoladkami jest aktualne? Wraz z przyjacielem jesteśmy zainteresowani ofertą.. Pozdrawiam serdecznie

  3. Anna Kaczmarek na 12 listopada 2019 @ 08:41

    Witam jestem zainteresowana praca wraz z partnerem. Moj kontakt +48724494590

  4. Witam jestem zainteresowana praca wraz z partnerem od zaraz . Mój nr telefonu to +48697100529

  5. Iwonella155 na 12 listopada 2019 @ 19:38

    Para zainteresowana pracą od zaraz posiadamy własne auto nie znamy języka niemieckiego kontakt email Iwonella155@gmail.com

  6. Jesteśmy zainteresowani praca dla par prosze o kontakt 782317323

  7. Dariusz Najman na 12 listopada 2019 @ 21:52

    Witam jestem gotowy do podjecia pracy sam od czwartku moj numer 518699378

  8. Jestem gotowa do podjęcia pracy w parze- z kobietą. Proszę o kontakt 530049100

  9. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam prawo jazdy Kat. B jak i własny samochód, jestem gotów do podjęcia pracy od zaraz. Proszę o kontakt tel. 535798225 bądź na maila. marcin32197@o2.pl

  10. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą, pilnie proszę o kontakt +48 511133121 bądź E-mail elzbietarak@o2.pl ” Praliny Lipsk 11/19 ”
    Z góry dziękuje,
    Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.