€ 10,88/h

Bez języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muggensturm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 01:07

Oferujemy zatrudnienie w Muggensturm dla pakowaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par przy pakowaniu kosmetyków oraz suplementów diety. Zakwaterowanie darmowe na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Muggensturm, Niemcy

Pensja: 10,88 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w formie kosmetyczno-farmaceutycznej
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • zdolności manualne
  • opcja pracy dla par

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka
  • pracę również dla par
  • dobrą stawkę godzinową
  • legalne warunki podjęcia pracy w Niemczech – kartę EKUZ i druk A1
  • opcja pobierania zaliczek
  • pracę na okres wakacji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego przez źródło.

Krótki link: https://bit.ly/pakowanie-kosmetyki

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-praca-bez-znajomosci-jezyka-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 86662ef9cb45f28c