€ 12,85/h zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca fizyczna dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2020 02:09

Od zaraz szukamy do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Cottbus dla par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Start: praca w Niemczech do podjęcia od września 2020

Obowiązki:

  • sortowanie i kontrola jakości wszelkiego rodzaju odzieży oraz akcesoriów używanych, np: zabawek, małego AGD, torebek, apaszek, obuwia itp.
  • zadania wykonywane są przy taśmie oraz stołach zgodnie z BHP (zachowanie odpowiedniego odstępu, używanie porządnej jakości rękawic, przyłbice)

Wymagania:

  • szybkość, zwinność, energiczność
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • gruntowne przeszkolenie
  • bezpieczne stanowisko – w zakładzie obowiązują wysokie normy BHP, pracodawca zapewnia środki ochronne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 965f5cdcef92693