€ 7,50 euro brutto

Bez języka Niemcy praca fizyczna dla par przy wykładaniu towaru Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2014 01:44

Poszukujemy 2 pary do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Niemcy praca w hipermarkecie z Bremen bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Brema

Zarobki: 7,50 euro brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie transport palet z magazynu na sklep za pomocą ręcznego wózka paletowego.
  • Do zadań należeć będzie wykładanie produktów na półki, układanie, dbanie o ważność i metkowanie produktów.

Oczekiwania:

  • umiejętność uczenia się nowych rzeczy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna jednak pracownik koniecznie musi potrafić liczyć do 100
  • zdolność korzystania z wózka ręcznego paletowego
  • posiadanie dokumentów potwierdzających niekaralność
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • oferta dotyczy pracy na 3 miesiące przez Agencję
  • po pomyślnym przebrnięciu 3 miesięcy możliwość podpisania umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dobre zarobki godzinowe
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc z dokumentami

Aplikacja:
Chętnych którzy są zdecydowani podjąć tę pracę prosimy kontaktować się drogą elektroniczną.
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres: teilzeit@null.net

Uwaga! Przed wyjazdem każdy kandydat jest zobowiązany do przyjechania do Szczecina w celu podpisania umowy.

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-wykladanie-towaru-brema/

ID ogłoszenia: 14253df87f7ce4b8

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca fizyczna dla par przy wykładaniu towaru Bremen”

  1. Witam mam na imię Kamila i poszukuje stałej pracy . Mam stałe zameldowanie w Bremen i doświadczenie w magazynie ponieważ taką pracę wykonywałam w Polsce. Moje doświadczenie tu z pracą to praca w Hotelu . Szukam Każdej pracy fizycznej ponieważ nie znam za dobrze jeszcze języka niemieckiego . uczę się szybko wykonuje każda pracę staranie jestem dyspozycyjna i młodą obrotną i gotową podjęcia od razu ! Mój j nr to 4915217242787 Katarzyna.senderowicz@spoko.pl