€ 1600 - 2400 brutto

Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy naprawie palet Manheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2016 00:54

Poszukiwane osoby zmotywowane do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy naprawie palet. Zatrudnienie na terenie Manheim możliwe bez znajomości języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:
- obsługa elektronarzędzi (bez prasy)
- naprawa palet głównie typu CP3

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:
- legalną pracę w Niemczech
- umowa w oparciu o polskie przepisy
- możliwość szybkiego podjęcia pracy
- możliwość uzyskania premii do stawki podstawowej
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy
- możliwość wspólnego zakwaterowania
- opieka polskiego koordynatora

email: d.dusza@personnel-international.com

ID ogłoszenia: 1845836a35daeb53

2 Odpowiedzi na “Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy naprawie palet Manheim”

  1. Jestem aktualnie w fryburgu . bylbym. Zainteresowany tą pracą..

  2. anita127776 na 2 grudnia 2016 @ 18:03

    Dzień dobry ja w sprawie pracy mam nadzieje ze jeszcze aktualne Pracowałem w Polsce około 15 lat jako układanie chodników publicznych itp. ochroniarz ,i na produkcji pieczarek ,mam wykształcenie średnie oraz zawód wyuczony mechanik maszyn rolniczych .Ostatnio pracowałem w Niemczech ale to była praca sezonowa .Dlatego szukam pracy mam 39 lat i jestem dokładny w tym co wykonuje ,mam żonę i dwoje dzieci na utrzymaniu ,dlatego mi zależy na pracy jestem dyspozycyjny od zaraz proszę o jakiś kontakt telefoniczny by porozmawiać .Mój nr.telef,774879016 albo podam e-mail mojej żony anita7776@interia.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Personnel
  • Zarejestrowany od: 28 kwietnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Personnel

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Personnel »