€ 1680 euro brutto/mc + dodatki

Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:42

Sortownia odzieży używanej ze Stuttgartu oferuje fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie od zaraz przy ręcznym oddzielaniu odzieży.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Zarobki: 1680 euro brutto miesięcznie plus dodatki za wydajność

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna w szybkim tempie polegająca na ręcznym rozdzielaniu odzieży używanej
  • osoba zatrudniona będzie oceniała jakość ubrań
  • obowiązkiem może być składanie i pakowanie odzieży do worków
  • inne zadanie zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • energiczność, żywiołowość
  • pozytywne podejście, optymizm
  • dyspozycyjność od zaraz i chęć podjęcia pracy zarobkowej za granicą
  • odpowiedzialność, punktualność
  • brak alergii i uczuleń – prosimy podejść do tego punktu poważnie, praca wykonywana jest w bardzo alergennym środowisku!

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę od zaraz
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zakwaterowania niedaleko zakładu pracy w cenie 200 euro miesięcznie – zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach
  • możliwe nadgodziny które są dodatkowo płatne zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • odpowiednią odzież oraz rękawice ochronne
  • wprowadzenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Od zaraz Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odzieży. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 1845798d5e6af608

1 odpowiedź na “Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą mój numer 691679042