€ 1600 - 2400€ brutto

Bez języka Niemcy praca fizyczna w Kerpen od zaraz przy naprawie palet drewnianych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kerpen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2017 03:33
  • Wygasa: 3 dni, 1 godzina

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy naprawie drewnianych palet. Oferta z Kerpen do podjęcia od zaraz dla osób posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku.

OPIS STANOWISKA:
-obsługa elektronarzędzi
-system 1-zmianowy (6:00 – 15:00)

WYMAGANIA:
-doświadczenie przy naprawie palet „połówek”, „düsseldorf”.
-duża sprawność fizyczna
-dynamika pracy

OFERUJEMY:
-pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- zakwaterowanie na terenie Niemiec
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę polskiego koordynatora w Niemczech

Ważne informacje:
Rekrutacja (podpisanie umowy, badania lekarskie, szkolenie BHP) odbywa się w jednym z naszych biur w Dortmundzie, Radomiu, Gliwicach bądź Zielonej Górze.

Proszę o kontakt tylko osoby z doświadczeniem w tego typu pracy, z niekaralnością i bez nałogów.

ID ogłoszenia: 6205915e06e6ed95

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Personnel
  • Zarejestrowany od: 28 kwietnia 2015

Inne przedmioty dodane przez Personnel

Ostatnie przedmioty dodane przez Personnel »