€ 1500 -1700

Bez języka Niemcy praca jako pomoc kuchenna od zaraz na zmywaku, Kronberg am Taunus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kronberg am Taunus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2022 00:34

Także bez znajomości języka atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna w rejonie Kronberg am Taunus. Zatrudnienie na zmywaku i utrzymaniu czystości.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Kronberg am Taunus

Start: od zaraz

Zadania:

Praca na kuchni dla pañ,do obowiązkow nalezy wszczegolnosci utrzymanie czystosc, zmywanie naczyn, pomoc w drobnych przygotowaniach .

zapewniamy bezplatne mieszkanie I wyzywienie.

Prosze o kontakt pod Nr telefonu

01728745020

ID ogłoszenia: 38062ba56b931605